Çıkar Somun San. ve Tic. Ltd. Şti. 1983 yılından beri somun ve bağlantı elemanları imalatı yapmaktadır. Firmamız 35 yılı geçen iş ve piyasa deneyimi, uzman personeli, kaliteli ürün ve hizmet anlayışı ile bağlantı elemanları sektörünün en üst sıralarında gururla yer almaktadır. Firmamız; elektrik sektöründen inşaat sektörüne, mobilya sektöründen otomotiv sanayi olmak üzere; somun kullanan ve satan tüm sektörlere yıllardan beri en iyi ve en kaliteli şekilde hizmet vermektedir.


Firmamız Rami Kışla Caddesi Başaran Sanayi Sitesinde, 1000 m² alana kurulu olup, 250 m² stok alanına sahip, 750 m²’si üretimde kullanılmaktadır. Üretim kapasitemiz günlük; 1.100.000 adet Somun, 50.000 adet Kelebek Somun, 35.000 adet Yükseltici Terminali şeklindedir. Üretmiş olduğumuz mamullerin kalite kontrolünü G6-H6 geçer geçmez mastar kullanarak yapmaktayız. Firmamız kuruluşundan itibaren kalitesinden ödün vermeyip, bugünün koşullarına göre en uygun fiyatla en yüksek kaliteyi en kısa sürede vermeyi amaç edinmiştir.Her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma gayreti içinde olmuştur. Makine parkurumuz son teknoloji sisteme göre dizayn edilmiş olup, en hızlı şekilde terminle çalıştığımız imalatçı firmalara büyük rahatlık ve ekonomik kazanç sağlamıştır. Yılların verdiği tecrübe ile saç somun konusunda sanayicinin karşılaştığı tüm sorunlara en uygun çözümleri üretebilmek gururumuz ve tercih edilme nedenimiz olmuştur.

Firmamız; geniş ürün yelpazesi, yüksek kalite, zaman, iş ciddiyeti ve fiyat politikası sayesinde kendi alanında firmalar arasında liderdir. Çıkar Somun San. ve Tic. Ltd. Şti. ileri teknoloji, güçlü insan kaynakları ile profesyonelliğini kalite ve başarıya dönüştürerek ünlü markaların tercihi olmuştur.